22:48:03
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 2. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 22. 10:02 | Sorszám: 1182
Úgy néz ki, a WC-nél nem kell majd nagyon sorban állni remélhetőleg.

Remélem a működőképességük is megfelelő lesz, és nem lesznek olyan állapotok, mint a régi stadionunkban..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 15:45 | Sorszám: 1181
Lassan elkészülnek a mosdóhelyiségek is a Szentélyben:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 14:45 | Sorszám: 1180
Köszi, pont rájuk gondoltam.
Itt van ez a Szofian Sahed tunéziai válogatott védő bundásliga háttérrel, most olvasom, hogy képben van nálunk. Életemben nem hallottam róla, hiányposzton játszik, ha szerződtetjük remélem beválik. 30 éves, már faragni nem lehet rajta, mint Besicen, de ha jó, akkor becsiszolható...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 14:20 | Sorszám: 1179
Fogalmam sincs mi lehet vele...

A "nagyok"? Kire gondolsz?

Jenner csak a 2. félidőben játszott, hozta a megbízható formáját, Cukic felrúgott mindenkit, de egyébként nagyon pörgött, nem volt rossz. Böde Dani egyszer megcsinált egy oda-vissza esernyőcselt, az nagy volt. Dibusz szimpatikus volt, rengeteget kommunikált a védőkkel, simán nyomta angolul.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 10:35 | Sorszám: 1178
Valaki tud valamit az Üllői129 honlapról? Nálam nem működik...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 08:27 | Sorszám: 1177
Köszi a beszámolót. A "nagyok" hogyan muzsikáltak?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 18. 21:56 | Sorszám: 1176
Kinn voltam ma a Soroksár elleni edzőmeccsen. Nagyon élveztem, voltunk vagy 1500-an, jó hangulat, jó idő, néha jó foci.

Holman és Busai (a két gól ellenére) kicsit halványabb volt a mezőnyjátékban, Leonardo ismét igazolta, hogy miért is kivételes képességű játékos, Jovanovic nagyon lelkes volt, a fiatalok közül Péter Antalt kell kiemelkedni, jó felépítésű (ellentétben a többi nyeszlett fiatal játékosunkkal), magabiztosnak tűnik, és helyenként ügyes megoldásokra képes (lsd. gól).

Bizakodó vagyok Doll csapatával kapcsolatban, remélem jól sikerül a felkészülés.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 08:06 | Sorszám: 1175
Kurucz szerintem jobb kapus Levinél, de a sérülése miatt nem tudta megmutatni magát. Azt sem tudom, hogy most hol tart a felépülésben. Dénes számomra kétarcú volt, előbb többször is betlizett, másodjára viszont a szemünket is kivédte ellenünk. A Pécs további mérkőzéseit meg nem követtem. Levit nem tartom rossz kapusnak, a vonalon bravúrokra képes, de a kifutásai (nem mindig) borzalmasak, önveszélyesek. Hihetetlen fiatal kapus, fejlődhet még, s a konkurencia bizonyára jobb teljesítményre és munkára sarkallja majd. De hogy ki védjen, ki legyen az első számú hálóőrünk, most még nem tudom megállapítani.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 16:25 | Sorszám: 1174

Kapuskérdésben én már nem igazán tudom, mi lenne a jó megoldás. Dibusz, Jova vagy Kuruc.

Alapvetően én inkább a Kurucot védetném, ha nem lenne sérült...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 16:24 | Sorszám: 1173

Én se vagyok egy fészbukos, konkrétan nem vagyok regisztrálva, ellenállok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 13:40 | Sorszám: 1172
Facebook. Oda viszont én nem megyek.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 13:34 | Sorszám: 1171
Hová lett innen a Fradis társaság?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 12:22 | Sorszám: 1170
Kedden megérkezett Trinidad és Tobagóba a Ferencváros december 30-án, tragikus előzményeket követően elhunyt trinidadi labdarúgójának, Akeem Adamsnek a holtteste, méghozzá az őt Budapesten ápoló édesanya, Ancilla Dick-Adams, valamint testvére, Akini társaságában. A gyászoló családtagok a hazaérkezést követően nyilatkoztak a reptéren, Adams édesanyja szomorúságáról és öröméről is beszámolhatott.

„Öröm és megkönnyebbülés, hogy végre hazatérhettünk, családtagjaink és barátaink közé, és mindenkit épségben, egészségben találtunk” – nyilatkozta a játékos édesanyja a Piarco reptéren megtartott keddi sajtótájékoztatón.

„Szomorúság van bennem, de van itt helye az örömnek is” – mondta Ancilla Dick-Adams, miközben szívtájékon megérintett a mellkasát, és mindenkinek megköszönte az elmúlt három hónap során nyújtott támogatást.

„Tudom, hogy ő (Akeem) jó helyen van az Úr mellett... Én tudom. Isten áldja az orvosokat azért, hogy három hónapig még életben tartották őt a kórházban. Az az időszak, amit vele tölthettem még el a kórházban, jó volt. A közelében lehettem, és volt időszak, amikor javult az állapota. Imádkoztunk érte. De nemcsak mi, hanem az egész ország imádkozott, (itt hazájára, Trinidad és Togabóra gondolt, a szerz.), Budapest imádkozott, egész Magyarország imádkozott, Európa imádkozott, és az imádság működött. Mi három csodálatos hónapot tölthettünk még vele. Ő már éppen kezdett jobban lenni, és amikor arra gondoltunk, hogy talán velünk is maradhat, akkor az Úrhoz kellett mennie. Mégsem maradhatott velünk. Élveztem ezt a három hónapot vele. Kemény időszak volt, de örömteli.”

„Úgy emlékszem rá, mint egy nagyszerű emberre. Mindenek előtt ez az, ami emlékként róla megmarad bennem. Senki sem tudott a személyével akkora örömet szerezni nekem, mint ő” – mondta Akini, aki a testvérét gyászolja.

Anil Roberts sportminiszter szintén megjelent a reptéren, ő „nagy játékosként” emlékezett a december 30-án elhunyt Adamsre, akit pénteken temetnek el.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 14. 08:16 | Sorszám: 1169
Loptam az Üllőiről: "Megérkezett a Fra-Dibusz Pécsről."

Ha minden igaz, napokon belül mosoly lesz. Pali-mosoly. Hogy Dibusz jobb kapus-e mint Levi, nem tudom megítélni, de én óriási különbséget nem látok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 13. 10:51 | Sorszám: 1168
Friss, ropogós Orosz Pali interjú:
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 09. 12:16 | Sorszám: 1167
Kokó interjúja Orosz Palival. Az őszről, Monizról, Gersonról, Dollról:


mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 08. 14:45 | Sorszám: 1166
- Doll megtartotta első edzését.
- Leo most landolt Ferihegyen.
- A Fradiszív információi szerint Hajnal Tamással felvettük a kapcsolatot.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 07. 15:13 | Sorszám: 1165
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 07. 15:12 | Sorszám: 1164
Nagy spíler, de erős kétségeim vannak afelől, hogy teljes erőbedobásra fogható nálunk...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 07. 15:03 | Sorszám: 1163

Doll elkezdte az edzéseket. Gersonnal szerződést bontottunk, Leonardo maradása még kérdéses.

Nem is tudom mi lenne a legjobb megoldás. Maradjon, mert kétségkívül jó futballistáról van szó, és majd Doll helyreteszi, vagy inkább menjen, mert többet árt mint használ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 11:41 | Sorszám: 1162
BUÉK !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 09:07 | Sorszám: 1161

Nekünk, szurkolóknak, családjának és barátainak felfoghatatlan, hogy 22 évesen miért kell meghalnia egy sportembernek, de azt gondolom, hogy a kialakult helyzetben talán helyesen döntött a sors.
Isten nyugosztaljon Akeem.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 09:00 | Sorszám: 1160

Isten nyugosztalja.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 08:59 | Sorszám: 1159
Boldog új évet kívánok minden fórumtársamnak!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 04. 02:30 | Sorszám: 1158
Január 3-án elhunyt Helyey László.
Nagy Fradi-drukker volt.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...